FORMUŁA SUKCESU | KOMPLEKS BIOAKTYWNYCH FRAKCJI LAKTOPROTEIN SERWATKOWYCH | FORMUŁA SUKCESU | KOMPLEKS BIOAKTYWNYCH FRAKCJI LAKTOPROTEIN SERWATKOWYCH |
FORMUŁA SUKCESU | KOMPLEKS BIOAKTYWNYCH FRAKCJI LAKTOPROTEIN SERWATKOWYCH | FORMUŁA SUKCESU | KOMPLEKS BIOAKTYWNYCH FRAKCJI LAKTOPROTEIN SERWATKOWYCH |

22 886 48 48

pon - pt
10:00 - 16:00

22 886 48 48

pon - pt
10:00 - 16:00

fsd
breadcrumbs
Sławomir Ambroziak

Sławomir Ambroziak – farmakolog i publicysta

Sławek Ambroziak to ceniony ekspert o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie suplementacji diety i wspomagania farmakologicznego w sporcie. Z wykształcenia farmakolog, z praktyki publicysta, był sportowcem, trenerem i sędzią w dyscyplinach siłowych i sylwetkowych. Jego dorobek obejmuje kilka książek oraz ponad tysiąc artykułów naukowych, popularnonaukowych i ogólnodostępnych, opublikowanych na przestrzeni ostatnich trzech dekad.

Ambroziak, jako współtwórca pierwszej placówki profesjonalnie zajmującej się wspomaganiem wysiłku, odgrywa kluczową rolę w popularyzacji wiedzy na temat składników odżywczych, ich działania i znaczenia dla zdrowia oraz kondycji fizycznej, zwłaszcza w kontekście sportu. Jego publikacje na temat suplementacji i odżywiania sportowego ukazywały się w renomowanych czasopismach naukowych, takich jak “Medycyna Sportowa”, “Olimpijczyk”, “Lekkoatleta” czy “Paker”, jak również w magazynach branżowych, w tym “Muscle & Fitness”, “Flex” czy “Kulturystyka”.

Jako autor monografii naukowych i licznych artykułów, Ambroziak przyczynił się do rozwoju wiedzy na temat suplementacji diety w sporcie oraz dozwolonego wspomagania farmakologicznego. Jego prace są cenione zarówno w środowisku naukowym, jak i wśród praktyków oraz szerokiej publiczności zainteresowanej zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną.

Jego publikacje stanowią cenny wkład w rozwój wiedzy związanej z suplementacją diety oraz zdrowym stylem życia, co przekłada się na ich wysoką wartość merytoryczną i popularność wśród czytelników.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.