FORMUŁA SUKCESU | KOMPLEKS BIOAKTYWNYCH FRAKCJI LAKTOPROTEIN SERWATKOWYCH | FORMUŁA SUKCESU | KOMPLEKS BIOAKTYWNYCH FRAKCJI LAKTOPROTEIN SERWATKOWYCH |
FORMUŁA SUKCESU | KOMPLEKS BIOAKTYWNYCH FRAKCJI LAKTOPROTEIN SERWATKOWYCH | FORMUŁA SUKCESU | KOMPLEKS BIOAKTYWNYCH FRAKCJI LAKTOPROTEIN SERWATKOWYCH |

22 886 48 48

pon - pt
10:00 - 16:00

22 886 48 48

pon - pt
10:00 - 16:00

fsd
breadcrumbs
Formy płatności

FORMY PŁATNOŚCI

Płatność szybkim przelewem on-line za pośrednictwem PayU
Skorzystaj z gotowego systemu płatności online. Szybko i bezpiecznie dokonasz przelewu za zamówione produkty dzięki gotowym mechanizmom zintegrowanych połączeń między bankami i kartami płatniczymi. Wystarczy wybrać odpowiednią ikonę symbolizującą Twój bank lub kartę płatniczą i transakcja jest realizowana… Zobacz instrukcję jak zapłacić za pomocą PayU.

Płatność przelewem tradycyjnym
Nie było możliwości skorzystać z płatności online? Nie ma problemu, płatność zrealizujesz przelewem tradycyjnym. Wystarczy wybrać odpowiednią ikonę i wszystkie dane potrzebne do zapłaty są odpowiednio wygenerowane. Wprowadzisz je w dogodnym dla Ciebie czasie… Pamiętaj, że zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu należności na naszym koncie bankowym.

Płatność kartą
To szybki i łatwy sposób realizacji transakcji. Wybierając tę opcję w naszym systemie płatności, wystarczy podać tylko kilka podstawowych danych do weryfikacji i płatność jest już realizowana… wystarczy poczekać na zaksięgowanie płatności i błyskawiczną realizację zamówienia.

Płatność za pobraniem (płatność u kuriera DHL gotówką lub kartą)
Możesz zapłacić dopiero podczas doręczenia przesyłki… wręcz kurierowi odpowiednio przygotowaną kwotę lub zapłać kartą płatniczą.

Płatność gotówką w siedzibie Inkospor
Jeżeli nie dokonano przedpłaty, a planowany jest odbiór zamówienia w siedzibie Inkospor, płatności będzie można dokonać tylko gotówką.

Płatność e-bonem podarunkowym Inkospor.pl
Możesz użyć do realizacji płatności unikalnego kodu z naszego e-bonu podarunkowego wpisując go w odpowiednie miejsce podczas finalizacji transakcji, wtedy suma zakupów zmniejszy się o nominał e-bonu. Podczas jednego zamówienia można wykorzystać tylko jeden e-bon podarunkowy. Bon nie podlega zwrotowi oraz wymianie na gotówkę w całości lub części.

Jeśli wartość bonu podarunkowego przekracza kwotę zamówienia, pozostała różnica zostanie umieszczona w Twoim saldzie klienta. Będzie można ją wykorzystać podczas płatności za następne zamówienie. Jeśli nominał bonu podarunkowego jest mniejszy od wartości zamówienia, różnicę będzie można dopłacić zgodnie z dostępnymi formami płatności. W przypadku zwrotu towaru z wykorzystaniem bonu, wartość opłacona bonem jest zwracana na saldo klienta do ponownego wykorzystania.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.