22 886 48 48

pon - pt
10:00 - 16:00

fsd
breadcrumbs
Formy płatności

FORMY PŁATNOŚCI

Płatność szybkim przelewem on-line za pośrednictwem PayU
Skorzystaj z gotowego systemu płatności online. Szybko i bezpiecznie dokonasz przelewu za zamówione produkty dzięki gotowym mechanizmom zintegrowanych połączeń między bankami i kartami płatniczymi. Wystarczy wybrać odpowiednią ikonę symbolizującą Twój bank lub kartę płatniczą i transakcja jest realizowana… Zobacz instrukcję jak zapłacić za pomocą PayU.

Płatność przelewem tradycyjnym
Nie było możliwości skorzystać z płatności online? Nie ma problemu, płatność zrealizujesz przelewem tradycyjnym. Wystarczy wybrać odpowiednią ikonę i wszystkie dane potrzebne do zapłaty są odpowiednio wygenerowane. Wprowadzisz je w dogodnym dla Ciebie czasie… Pamiętaj, że zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu należności na naszym koncie bankowym.

Płatność kartą
To szybki i łatwy sposób realizacji transakcji. Wybierając tę opcję w naszym systemie płatności, wystarczy podać tylko kilka podstawowych danych do weryfikacji i płatność jest już realizowana… wystarczy poczekać na zaksięgowanie płatności i błyskawiczną realizację zamówienia.

Płatność za pobraniem (płatność u kuriera DHL gotówką lub kartą)
Możesz zapłacić dopiero podczas doręczenia przesyłki… wręcz kurierowi odpowiednio przygotowaną kwotę lub zapłać kartą płatniczą.

Płatność gotówką w siedzibie Inkospor
Jeżeli nie dokonano przedpłaty, a planowany jest odbiór zamówienia w siedzibie Inkospor, płatności będzie można dokonać tylko gotówką.

Płatność e-bonem podarunkowym Inkospor.pl
Możesz użyć do realizacji płatności unikalnego kodu z naszego e-bonu podarunkowego wpisując go w odpowiednie miejsce podczas finalizacji transakcji, wtedy suma zakupów zmniejszy się o nominał e-bonu. Podczas jednego zamówienia można wykorzystać tylko jeden e-bon podarunkowy. Bon nie podlega zwrotowi oraz wymianie na gotówkę w całości lub części.

Jeśli wartość bonu podarunkowego przekracza kwotę zamówienia, pozostała różnica zostanie umieszczona w Twoim saldzie klienta. Będzie można ją wykorzystać podczas płatności za następne zamówienie. Jeśli nominał bonu podarunkowego jest mniejszy od wartości zamówienia, różnicę będzie można dopłacić zgodnie z dostępnymi formami płatności. W przypadku zwrotu towaru z wykorzystaniem bonu, wartość opłacona bonem jest zwracana na saldo klienta do ponownego wykorzystania.