Wysyłka i płatności

Dostawy produktów


Dostawa produktów zamawianych w sklepie internetowym INKOSPOR realizowana jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Zamówienia realizujemy codziennie, w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godz. od 9:00 -17:00. Twoją paczkę wyślemy w dowolnie wskazane przez Ciebie miejsce, jeszcze w dniu potwierdzenia zamówienia (do godz. 12:00). Każde zamówienie zostanie potwierdzone przez pracownika naszej firmy za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL Firma wykorzystując zintegrowane narzędzia informatyczne efektywnie zarządza siecią placówek terenowych i podmiotami współpracującymi.

 

Czas dostarczenia przesyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL zajmuje do 48 godzin. Czas ten może ulec zmianie, jeśli zamówiony produkt nie jest obecnie dostępny w magazynie. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji, natychmiast zostaniesz poinformowany przez nasz Dział Obsługi Klienta.

 

Koszty wysyłki wg cennika firmy kurierskiej DHL


Paczka Wpłata na konto przed dostawą Zapłata przy odbiorze (za pobraniem)

do 10 kg 17,00 PLN 21,00 PLN
powyżej 10 kg do 30 kg 21,00 PLN 25,00 PLN

 

Bezpłatna wysyłka przy zamówieniu powyżej 299 PLN!

 

Zamówienia o wartości powyżej 299 PLN, wysyłamy bezpłatnie tylko przy uprzedniej wpłacie na nasze konto. Bezpłatna wysyłka uwzględnia również produkty objęte promocją. Klient ma możliwość wyboru między bezpłatną wysyłką a doliczeniem kosztów przesyłki przy odbiorze towaru (płatność za pobraniem). Bezpłatna wysyłka nie dotyczy zwrotów, wymian oraz specjalnych zamówień. Bezpłatna wysyłka ma charakter promocyjny i może być zakończona w dowolnym momencie bez podania przyczyny.

 

Odbiór osobisty

 

Bezpłatny odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy po wcześniejszym zamówieniu przez stronę. Płatność gotówką przy odbiorze lub przedpłata na konto.

 

Odbiór przesyłki musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.Odbierając towar, Nabywca zobowiązany jest do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Jeżeli opakowanie jest naruszone lub uszkodzone prosimy o nie odbieranie zamówienia. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy kurierskiej DHL "Protokołu Reklamacji".

 

Ewentualne reklamacje związane z brakiem jakiegoś produktu lub niezgodnością zawartości paczki z dokumentem sprzedaży będą rozpatrywane tylko wówczas, gdy Zamawiający sprawdzi zawartość paczki w obecności pracownika firmy kurierskiej DHL. Zamawiający ma zatem prawo, a nawet dla swojego bezpieczeństwa obowiązek sprawdzenia zawartości paczki w momencie jej otrzymania po pisemnym potwierdzeniu odbioru od dostawcy.

 

Formy płatności


1. Gotówką przy odbiorze paczki (przesyłka za pobraniem) - pobierana przez kuriera firmy  DHL.
2. Przelew na rachunek bankowy sprzedającego - wpłata z chwilą otrzymania kwoty potwierdzającej zakup. (Uwaga ! W tytule przelewu podaj numer zamówienia).

 

Wysyłka nastąpi po otrzymaniu pełnej należności za towar.

 

Rachunki i faktury

 

Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu w formie imiennej faktury VAT wraz z kosztami przesyłki.

Strona internetowa www.inkospor.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.inkospor.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj>>.
Zamknij
pixel