Tomasz Brzózka

Tomasz Brzózka Tomasz Brzózka 1m Tomasz Brzózka 2m Tomasz Brzózka 3m Tomasz Brzózka 4m

Praktyk i teoretyk fitnessu. Trener i sportowiec w jednej osobie.

 

Wicemistrz Polski w kulturystyce i fitness (2009 rok), finalista Mistrzostw Europy w Fitness (2009 rok) oraz półfinalista Mistrzostw Świata COMO 2009.

Od 12 lat trener w prestiżowych klubach warszawskich. Uznany i ceniony ekspert w czasopismach związanych z branżą fitness. Pasjonat fitnessu, który od lat zgłębia tajniki tego sportu. Autor książki ”Fitness dla mężczyzn”. Absolwent warszawskiej AWF. Zdobywał doświadczenie także za granicą. Pobyt w Stanach Zjednoczonych pozwolił mu uczestniczyć w warsztatach w znanych fitness klubach Nowego Jorku, takich jak NYSC czy Printing Gym House. Do osoby ćwiczącej podchodzi holistycznie – dba nie tylko o jej ciało, ale też o umysł. Dużą wagę przywiązuje do pozytywnego motywowania swoich podopiecznych, rozwijania ich sportowych pasji i dbałości o zdrowe odżywianie.

 

Strona internetowa www.inkospor.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.inkospor.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj>>.
Zamknij
pixel