Team BikeWorld.pl

Team BikeWorld.pl Team BikeWorld.pl 1m Team BikeWorld.pl 2m Team BikeWorld.pl 3m Team BikeWorld.pl 4m
Selle Italia bikeWorld.pl Test Team to grupa złożona z czołowych krajowych maratończyków. W jej skład wchodzą zawodnicy i zawodniczki ze sporym doświadczeniem, a niektórzy z nich w przeszłości zwyciężali w najważniejszych zawodach o zasięgu ogólnokrajowym.
Kolarze Selle Italia bikeWorld.pl Test Team mają od 24 do 51 lat, grupa łączy zatem w sobie rutynę z młodością, dzięki czemu może walczyć o bardzo zróżnicowane cele, a jej siłą jest wyrównany poziom jej liderów.

Zadaniem drużyny jest promocja sponsorów poprzez uzyskiwanie znaczących wyników sportowych, udział w najważniejszych imprezach kolarskich w kraju oraz zachowanie fair play.

 

Historia ekipy sięga siedem lat wstecz, kiedy to po raz pierwszy zawodnicy bikeWorld.pl stanęli na trasach maratonów. Od tego czasu przez zespół przewinęło się wielu znakomitych kolarzy górskich - Mistrzowie Polski – Marek Konwa, Magda Balana, Remik Ciok, Robert i Bartosz Banach, Krzysiek Krzywy, Roman Pietruszka, czy Alex Dorożała. Jako jedni z nielicznych mogą poszczycić się tyloma znakomitymi nazwiskami w historii zespołu.

 

Najważniejsze sukcesy drużyny w historii:
- 1 mc klas. gen. TEAM – MTB Marathon 2007 i 2008
- 1 mc klas gen. TEAM – Skandia Maraton 2008
- ponad 200 wygranych wyścigów indywidualnie
- Mistrzostwo Polski XC 2008 – Junior – Marek Konwa
- V-ce Mistrzostwo Polski Maraton 2008 – Magdalena Balana
- liczne zwycięstwa Klasyfikacji generalnych cykli Skandia Maraton oraz MTB Marathon – w 2007, 2008, 2009, 2010 roku.
- V-ce Mistrzostwo Polski, Szosa, 2010, 2011 – Adrian Jach.
- liczne zwycięstwa w wyścigach szosowych Masters.


Strona internetowa www.inkospor.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.inkospor.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj>>.
Zamknij
pixel