SIXTUS Sport


Sixtus - Moc z natury

Produkty Sixtus SPORT aktywują, odświeżają lub regenerują mięśnie i pielęgnują skórę. Podstawa: całkowicie naturalne olejki eteryczne i alpejskie ekstrakty ziołowe, a także preparaty specyficzne dla aplikacji. Pomagają ci przygotować się do sportu, utrzymują dobre wyniki i ułatwiają szybki powrót do zdrowia.
Od założenia firmy rodzinnej w 1931 r. Sixtus opiera się na sile natury. Wszystko zaczęło się od wiedzy założycieli firmy Otto Richtera (aptekarz) i Fritza Beckera (farmaceuta). Do chwili obecnej firma Sixtus ściśle współpracuje z ekspertami w dziedzinie medycyny naturalnej, podiatrii, fizjoterapii i sportu, aby stale rozwijać produkty. Sixtus przywiązuje dużą wagę do zrównoważonego, starannego przetwarzania surowców. Rezultat: starannie skomponowane receptury i opatentowana 3-krotnie formuła składająca się z olejku z wiesiołka, alantoiny, naturalnych czystych olejków eterycznych w połączeniu z alpejskimi ziołami, które czynią produkty Sixtus wyjątkowymi. Ich zastosowanie to rytuał, który wzmacnia, motywuje i nagradza - zarówno w sporcie, jak iw życiu codziennym.

Sixtus - Zawsze w ruchu

Sixtus zawsze zwracał szczególną uwagę na sport. Jako dostawca niemieckiej drużyny olimpijskiej firma była już w 1952 roku w Helsinkach. Na Igrzyskach Olimpijskich w Monachium w 1972 roku Sixtus oficjalnie zaopatrzył wszystkie ekipy narodowe w swoje produkty i od tego czasu stał się stałym elementem olimpijskiego świata. To szerokie zaangażowanie w sport znajduje swoją logiczną kontynuację w partnerskiej kooperacji ze sportowcami. Dzięki naszym prduktom wspieramy ich w ich pracy i jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do ich sukcesu. Gorączkujemy z nimi w rywalizacji i wspólnie świętujemy ich sukcesy. Za to otrzymujemy cenne wsparcie: jako użytkownik produktu promują naszą pracę poprzez opinie ekspertów. Jako ambasadorzy marki pomagają ożywić wartości Sixtus'a i sprawiają, że są namacalne.

Maloja Pushbikers

Zespół kolarski z Holzkirchen jest stałą na międzynarodowych trasach rowerowych i na scenie fixedgear. Oprócz różnych krajowych i międzynarodowych tytułów mistrzowskich, Maloja Pushbikers mogli również świętować zwycięstwa w kilku sześciodniowych wyścigach i zyskać sympatię na całym świecie. Ale nie tylko osiągnięcia sportowe są w centrum uwagi zespołu. Istotne znaczenie mają dla nich także takie terminy, jak doświadczenie, styl, przyjaźnie i wspólna pasja do jazdy na rowerze.

"Znam i stosuję produkty Sixtus odkąd rozpocząłem ambitnie jaździć na rowerze" - mówi Christian Grasmann, założyciel Maloja Pushbikers. "Zawody zaczynają się dla mnie w momencie, w którym stosuję sprawdzony olejek startowy. Dla mnie i wielu innych kolarzy, typowy zapach Sixtus nagle przestawia przełącznik w głowie na tryb wyścigowy. "- Czy istnieje milszy komplement dla naszych produktów?

Sixtus i niemiecki Diabetes-Hilfe

Cukrzyca jest jedną z głównych, powszechnych chorób naszej cywilizacji, z ponad siedmioma milionami pacjentów w samych Niemczech - z silną tendencją wzrostową. Dlatego ta kwestia, a wraz z nią potrzeby osób dotkniętych tą chorobą, ciągle istnieje w mroczny sposób w niemieckim społeczeństwie. Chcemy to zmienić - i zdecydowaliśmy się współpracować z organizacją non-profit Deutsche Diabetes-Hilfe. Współpraca jest wciąż bardzo młoda, ale istnieje wiele głośnych pomysłów i projektów, które są teraz stopniowo wdrażane.
Produkty Sixtus z linii opieki diabetologicznej już dawno stały się elementem specjalnych potrzeb wrażliwej, suchej skóry. Sixtus chętnie korzysta ze specjalistycznej wiedzy Deutsche Diabetes-Hilfe w zakresie ciągłego rozwoju i wprowadzania produktów z tej specjalistycznej linii.

Philipp Lahm - partner z przekonania

Od sierpnia 2017 roku mistrz świata piłki nożnej i były zawodowy piłkarz Philipp Lahm jest jedynym udziałowcem Sixtus Werke Schliersee GmbH. Troska i dbanie o własne ciało są dla niego niezwykle ważnymi pojęciami - nie tylko jako sportowca, ale także w życiu codziennym.
"Zadbanie o własne ciało jest ważne nie tylko dla sportowców wyczynowych, ale także dla nas wszystkich - ponieważ zdrowie jest podstawą określającą życie."

Philipp Lahm

Strona internetowa www.inkospor.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.inkospor.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj>>.
Zamknij
pixel