Partnerzy

Nutricus

NUTRICUS DIETETYKA

SPORTOWA Kompleksowe prowadzenie zawodników w sporcie wyczynowym i amatorskim oraz osób aktywnych fizycznie. Profesjonalna pomoc w zakresie żywienia, dietetyki, suplementacji i psychologi sportowej oraz coachingu.
www.nutricus.pl

 Warszawska Akademia Sportu

WARSZAWSKA AKADEMIA SPORTU

Prowadzi kursy dla dorosłych w zakresie uprawnień instruktora  rekreacji ruchowej, trenera osobistego oraz szkolenia uzupełniające.
www.akademiasportu.edu.pl

PZFW

PZFW

Polski Związek Fitness & Wellness
Stowarzyszenie skupiające właścicieli i managerów klubów, ludzi którzy zmierzają drogą sukcesu. Prowadzi szkolenia dla kadry zarządzającej. Organizuje spotkania biznesowe dla swoich członków przedstawiając innowacyjne rozwiązania. Uczymy praktycznego biznesu.
www.pzfw.pl

Rehasport

REHASPORT CLINIC

Kompleksowa obsługa medyczna z zakresu ortopedii, diagnostyki obrazowej, rehabilitacji i sportu.

ul. Górecka 30, 60-201 Poznań
www.rehasport.pl

ACHILLES CENTRUM MEDYCZNE

ACHILLES CENTRUM MEDYCZNE

Profilaktyka i specjalizacja medyczna z zakresu chirurgii, ortopedii, rehabilitacji, reumatologii i traumatologii.

ul. Melomanów 10, 00-712 Warszawa - Mokotów
www.achillesmed.pl

bikeworld.pl

PORTAL ROWEROWY BIKEWORLD.PL

Jak trenowć? Co kolarz powinien jeść? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi na największym portalu rowerowym.
www.bikeworld.pl

fightsport.pl

FIGHTSPORT.PL Portal

skierowany do sympatyków i fanów sportów walki, na którym codziennie znajdziesz porcję najświeższych i najciekawszych informacji ze świata sportów walki, a zwłaszcza takich formuł jak: MMA, Kickboxing, Muay Thai.
www.fightsport.pl

Strona internetowa www.inkospor.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.inkospor.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj>>.
Zamknij
pixel