Nr 1 w Niemczech

Nr 1 w Niemczech bigNie tylko doskonała jakość produktów marki INKOSPOR, ale wieloletnie doświadczenie, spójna i konsekwentna polityka, ciągły i pozytywny rozwój firmy doprowadziły nieuchronnie do wzajemnego sukcesu INKOSPOR i jej Klientów.

 

Według przeprowadzonych badań na które zdecydowali się niemieccy właściciele klubów przy udziale niezależnej firmy GfK, zajmującej się badaniami rynku, w 3 następujących kategoriach:
- najlepszy image,
- największy udział w rynku,
- najbardziej imponujące kampanie reklamowe,

 

INKOSPOR wykazało wyraźną przewagę nad swoimi konkurentami. Od 2003 roku INKOSPOR jest nowym niekwestionowanym numerem 1 w Niemczech i wiodącą marką odżywek sportowych.

Przy tej okazji dziękujemy wszystkim naszym Klientom za lojalność, współpracę i zaufanie w ciągu ostatnich lat.

Strona internetowa www.inkospor.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.inkospor.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj>>.
Zamknij
pixel