NASZA OBSŁUGA

 

Chcemy, abyś był z nas zadowolony, dlatego zapewniamy szybką i profesjonalną realizację zamówionych przez Ciebie produktów INKOSPOR!

 

Poniższe wskazówki pomogą w płynnej realizacji zamówień w sklepie INKOSPOR! Jeżeli coś nie zadziałało zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, prosimy nas o tym poinformować. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

 

Dział Obsługi Klienta

 

Czynne: poniedziałek - piątek, w godz. 9:00 - 17:00

 

Tel./fax: + 48 22 886 48 48
E-mail: info@inkospor.pl

 

Odpowiemy na każdy Twój e-mail i zapytanie telefoniczne!

 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci w zakresie doboru najlepszego produktu, jego stosowania oraz w innych kwestiach związanych z odżywkami i suplementami marki INKOSPOR. Bądź pewien, że odpowiemy na każde  Twoje pytanie.

 

Aby zamówić szybko, wygodnie i bezpiecznie w sklepie INKOSPOR:

 

  1. Załóż konto w naszym sklepie.
  2. Podaj poprawne dane adresowe i telefon kontaktowy.
  3. Postępuj zgodnie z sugestiami pracownika Działu Obsługi Klienta przesłanymi e-mailem.
Strona internetowa www.inkospor.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.inkospor.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj>>.
Zamknij
pixel