Gwarancja jakości

Made in Germany - najwyższa jakość i bezpieczeństwo!

 

Badania, rozwój, produkcja i kontrola jakości odżywek sportowych INKOSPOR odbywają się w ramach jednej firmy - w spółce-matce Nutrichem. W jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie.

 

Jako producent leków Nutrichem podlega standardom produkcyjnym, znacznie przewyższającym standardy wytwarzania środków spożywczych dla sportowców. Właśnie te wysokie standardy są przestrzegane podczas produkcji odżywek INKOSPOR. To zdecydowana zaleta w stosunku do wielu konkurentów w branży. W naszym dziale badań i rozwoju bacznie przyglądamy się trendom rynkowym, wciąż realizując nowe idee, wytwarzając innowacyjne produkty i ulepszając aktualny asortyment w oparciu o najnowsze doniesienia naukowe oraz testy sportowe i medyczne.

 

Gwarantujemy najwyższy światowy poziom naszych badań naukowych, wdrażania nowych rozwiązań i samych technologii produkcyjnych.

 

Dział badań i rozwoju Inkospor

Jakość na najwyższym poziomie - od opracowania produktu do jego wytworzenia

Najlepsze surowce dla PREMIUM QUALITY

 

Certyfikat ISOProszę pamiętać, że o najwyższej jakości produktu nie decyduje sam napis na etykiecie. Dobry kucharz ma tak samo małe szanse na przygotowanie wyśmienitej potrawy ze składników o złej jakości - jak zły kucharz z najlepszych składników. Kryterium uzyskania produktów najwyższej jakości jest wzorcowe uzupełnianie się różnych czynników. Właśnie takie produkty oferujemy Państwu w ramach marki INKOSPOR. Nowe produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi ustaleniami nauki o sporcie oraz niezwykle wymagającymi niemieckimi przepisami w zakresie środków spożywczych. Każdy surowiec, który ma być zastosowany w produkcie, jest dokładnie badany w laboratorium i poddawany analizie chemicznej, mikrobiologicznej oraz w zakresie technologii spożywczej.

 

 

Certyfikat Premium QualityW samym tylko dziale kontroli jakości 30-osobowy międzynarodowy zespół kompetentnych i wykwalifikowanych specjalistów zajmuje się pracochłonnym badaniem surowców, produktów pośrednich i końcowych. Przeprowadzane w trakcie produkcji tzw. „kontrole w procesie” zapewniają jednolitą jakość. Bezpośrednio po wyprodukowaniu oraz w ciągu kolejnych miesięcy pobierane są z poszczególnych partii produktów wyrywkowe próbki do kontroli.

 

Tutaj, w jednym z najnowocześniejszych zakładów przemysłowych w Europie, powstają dzięki GMP (Good Manufacturing Practice) - najsurowszym wytycznym w zakresie dobrej praktyki produkcyjnej oraz dzięki permanentnej kontroli jakości produkty najwyższej czystości, opatrzone certyfikatem ISO 9001.

 

Wszystkie produkty przeszły pozytywnie testy pod względem efektywności sportowej w laboratoriach Instytutu Badań Sportu Uniwersytetu Henricha Heine w Dusseldorfie o czym świadczy certyfikat GETESTET, oraz zostały poddane analizie w laboratoriach akredytowanych przez Światową Agencję Antydopingową WADA.

 

Dzięki temu INKOSPOR mogło do tej pory i może także w przyszłości zagwarantować swoim klientom najwyższą jakość
i bezpieczeństwo. Prawdziwa PREMIUM QUALITY!Nr 1 w NiemczechNie tylko doskonała jakość produktów marki INKOSPOR, ale wieloletnie doświadczenie, spójna i konsekwentna polityka, ciągły i pozytywny rozwój firmy doprowadziły nieuchronnie do wzajemnego sukcesu INKOSPOR i jej Klientów.

więcej »

Strona internetowa www.inkospor.pl korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na komputerze bądź innym urządzeniu użytkownika podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.inkospor.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej o naszej polityce dotyczącej cookies dowiesz się tutaj>>.
Zamknij
pixel